Rada Gminy

Skład Rady Gminy Kłodawa kadencji 2018-2023

Imię i nazwisko Okręg wyborczy Członek Komisji Funkcje

Bożena Adamczak

12

Różanki

1) Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

2) Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

1) Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

2) Wiceprzewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

Gerard Bieryło

14

Łośno, Lipy

1) Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

2) Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Henryk Brzana

8

Wojcieszyce

1) Skarg, Wniosków i Petycji

2) Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

 Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Ryszard Burzawa

6

Chwalęcice

1) Rewizyjna

2) Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

Katarzyna Chmiel-Dera

10

Różanki, Różanki Szklarnia

1) Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

2) Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

Wiceprzewodnicząca Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

Rafał Chodkiewicz

13

Santocko

1) Rewizyjna

2) Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Wanda Grabowska

7

Chwalęcice

1) Skarg, Wniosków i Petycji

2) Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

Andrzej Korona

9

Wojcieszyce

1) Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

2) Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

Przewodniczący Rady Gminy

Jan Kubera

5

Kłodawa

1) Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

2) Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

 

Roman Leśnicki

2

Kłodawa

1) Skarg, Wniosków i Petycji

2) Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

Janina Maciejewska

15

Santoczno, Rybakowo

1) Rewizyjna

2) Skarg, Wniosków i Petycji

 

Benedykt Piotrowski

11

Różanki, Zdroisko

1) Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

2) Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

 

Ireneusz Winnik

4

Kłodawa

1) Rewizyjna

2) Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

 

Wiesław Witczyk

1

Kłodawa

1) Rewizyjna

2) Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Damian Żołędziejewski

3

Kłodawa, Mironice

1) Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

2) Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Zdrowia i Opieki Społecznej

 Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

 

Ostatnio zmienianyśroda, 09 styczeń 2019 17:11

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

© Rada Gminy Kłodawa